BIOXCIN Saç Dökülmelerine Karşı 300 ml.Şampuan

BIOXCIN Saç Dökülmelerine Karşı 300 ml.sampuan (Normal - Kuru Saçlar ve Yağlı Saçlar İçin)

Saç dökülmesine karşı... Etkinliği klinik olarak kanıtlanmış,%100 bitkisel aktif maddeler içeren Bioxcin şampuan saç dökülmesini durdurur! Düzenli kullanıldığında zayıflayan saç köklerini besleyerek,yeniden canlılık ve hayat kazandırır.

BIOXCIN: Bioxcin şampuan,saç dökülmesi problemi olan ya da saçlarını korumak ve daha güçlü,dirençli saçlara kavuşmak isteyenler için özel olarak formüle edilmiş bitkisel şampuandır.İçeriğindeki bitkilerde doğal olarak bulunan aktif maddeler ile saçların dökülmesine karşı etkilidir.Saçları daha canlı,parlak ve hacimli hale getirir,saç ve saçlı deriye daha sağlıklı bir görünüm kazandırır.Aktif maddeleri kimyasal değildir, %100 bitkisel kaynaklıdır ve hiçbir yan etkisi yoktur.

BIOXCIN SAMPUAN\'daki %100 bitkisel aktif maddeler!
*Flavonidler (Myricetin,Kaempferol ve Apigenin)
*Doymamiş yağ asitleri (Linoleic acid ve Oleic acid)
*Betasitosteroller
*Vitaminler (A , B1 , B2 , B5 , E vitaminleri ,Folic Acid gibi)
*Mineraller (çinko,magnezyum, potasyum,kalsiyum,demir gibi)
*Bioxcin Şampuan,içerdiği flavonoidler (Myricetin ve Kaempferol),doymamış yag asitleri (Linolenic Acid ve Oleic Acid),betasitosteroller ve cinko sayesinde 5-alfa redüktaz enzimini inhibe eder ve böylelikle DHT olusumunu engeller.Myricetin,5-alfa redüktaz enziminin özellikle tip 1 izoenzimini,Kaempferol ise tip 2 izoenzimini inhibe ederek etkisini gösteririr.
*Bioxcın Sampuan içerdiği Apigenin isimli flavonoid sayesinde,saç diplerindeki kılcal kan damarlarını düzenleyerek saç dökülmesine engel olur.
*Bioxcin,içerdiği vitaminler (A, B1 , B2 , B5 , E vitaminleri, Folic Acid gibi)ve mineraller (çinko,magnezyum,potasyum,kalsiyum,demir gibi)sayesinde,saçın beslenmesini ve sağlıklı olmasını sağlar.


BIOXCIN\'İN KANITLANMIŞ SONUÇLARI İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı\'nda,bitmiş ürün ile yapılan,
ETKİNLİK TESTLERİNDE
*Sürekli ve düzenli kullanımda saç dökülmesinin engellendigi,
*Zayıflamış saç köklerini canlandırıp,saça direnç,dolgunluk,parlaklık ve canlılık kazandırdıgı *Kepeği azalttığı ve yeniden olusumunu önlediği

GÜVENİRLİK TESTLERİNDE
*Yan etkisinin olmadığı,
*pH degerinin saç derisine ve cilde uyumlu oldugu,
*Alerjik bir reaksiyona neden olmadığı,
*Gerçekleştirilen melanin ve eitem ölçümleri ile dermatolojik olarak güvenilir olduğu kanıtlanmıştır.

Bioxcin Nasıl Kullanılır: Islak saça hafif masaj yaparak uygulayın ve iyice durulayın.Yağlı saçlar için hergün, Kuru-Normal saçlar için ise iki günde bir kullanılması önerilir.

NEDEN BIOXCIN?
*Bioxcın Şampuan, içeriğindeki %100 bitkisel kaynaklı aktif maddeler ile saçların dökülmesine karşı etkilidir,saç tellerini kalınlaştırır,güçlendiriri,saça hacim ve direnç kazandırır.Sürekli ve düzenli kullanıldığı taktirde ölmemiş saç foliküllerinin canlanmasına yardım eder.
*Bioxcin Şampuan,saç ve saçlı deriyi nazikçe temizlenirken aynı zamanda içeriğindeki vitaminler ve mineraller ile besleyip böylelikle saçların canlı,güçlü ve sağlıklı olmasını sağlar. ökülmesinin nedenlerinden biridir.Bioxcın sampuan\'ın aktif maddeleri tamamen bitkiseldir ve hiçbir yan etkisi yoktur.
*pH degeri saç derisine uygun olup ciltte herhangi bir alerji,tahriş ve iritasyona neden olmaz. *Kepeğe Karşı etkilidir,yeniden olusumunu engeller.
*Formulasyonunda sağlığa olumsuz etkileri oldugu bilinen SLS (Sodıum Lauryl Sulfate) ve SLES (Sodium Laureth Sulfate) içermez.Bu nedenle cildde iritasyona ve alerjik reaksiyona neden olmaz.Formulasyonunda bu maddelerin yerine sağlığa zararlı olmayan Magnezyum Laureth Sulfateve sodıum Myreth Sulfate kullanılmıştır.
*Renklendirici içermez.

0 yorum: